Skip To Content

BuzzFeed Community is a hub for BuzzFeeders to create awesome quizzes and posts that people love. Make your own, or browse what other people are making.

Make your own post!

Szampon Suchy

Dużo słyszałam o suchym szamponie, ale nigdy go sama nie przetestowałam. Dopiero wczoraj miałam ten zaszczyt doświadczyć w jakim ja żyłam ciemnogrodzie. Wypróbowałam to cudo u koleżanki i przepadłam. Nie, te od dzisiaj włosy przestanę myc, tylko w mementach, których to oczywiście będzie konieczne. Suchy szampon działa natychmiastowo i sprawia, ze włosy wyglądaj świeżo. Idealnie się sprawdzi w podróży, na wakacjach, podczas choroby, jak i wtedy, gdy po prostu potrzebujemy odświeżenia. Suchy szampon Wygląda jak dezodorant i można nabyć różne pojemności. Ja się po prostu w nim zakochałam.

Kornela 2 years ago

Na Rozgrzewkę

Zimno, zimno, jeszcze zimniej. Taki kwiecień niestety. Przeplata trochę zimy, trochę lata. Dwa tygodnie temu było ponad 20 stopni, a teraz 8. Rozgrzewam się herbatką i imbirem i miodem. Nic mnie lepiej nie rozgrzeje i nie doda energii, jak ciepła herbatka z kawałkiem świeżego imbiru. Taki napój rewelacyjnie się sprawdzi także w podróży. W pociągach nie zawsze jest ciepło, a taki napar nas na pewno rozgrzeją i o przeziębieniu nie ma mowy :-)

Kornela 2 years ago

Świątecznie

No i święta będą zimne. Juz przyzwyczajeni powinniśmy być do tego, że w Wigilie niestety nie ma śniegu, a w Wielkanoc jest zimno. Pamiętam jak byłam małą dziewczynką, to do święconki szliśmy tylko w sweterkach, bo było cieplutko. Słoneczko świeciło, było ciepło i w lany poniedziałek biegaliśmy po dworze z butelkami ( chłopcy z wiadrami) z wodą. To były czasy. Teraz to jest tak zimno i pada deszcz, że człowiek z domu nie chce wychodzić, a co dopiero lać się wodą! Wesołych świąt wszystkim życzę.

Kornela 2 years ago

Witam

Hejka. Zaczynam przygodę z blogowaniem. Będzie o książkach, filmach, serialach, modzie, kosmetykach, fitnessie i podróżach, czyli o wszystkim i o niczym. Zapraszam serdecznie wszystkich do czytania i pisania komentarzy.

Kornela 2 years ago