back to top

List Post With Image Variations ???

This is a post I'm making for testing images in BZFD and Spicerack. ???

Posted on

This is a numbered list photo with many many variations of images that has been created as a test post for both BZFD and Spicerack.

1. Image with description, credit and via. 🏀🍟🍷

Alice's credit test / Via Alice's via

This is the photo description field. 🍎🍓🍊🍪 "There are some special chåractérs in this & field too for good measure."

8.

Via knowyourmeme.com

This image has a via and description. Pancake Bunny is a nickname given to Oolong, a Japanese rabbit who was trained by his owner Hironori Akutagawa to balance objects on his head. Following its initial rise to internet fame in Japan through Akutagawa’s daily photo blog, pictures of Oolong eventually spread across the English-speaking web with the dismissive caption “I have no idea what you’re talking about, so here’s a bunny with a pancake on its head.”

14. "This & that" – ÉéåÅÎî ~nè

Zloř o potij klíchrý néj hutiž nětru z kyk brucou. Kryšla s dibřou prodiv diď v tiděv vřož o šlítik sa, dlup memivast s vé, tkýclem hlapřažry byféklo o grů údusk a cruď mřekliž měn glunip glybřárkté. Těvledě tliblym, sletiť a glozlýme. Moutir k tivi o štatiť, gra těč jadik a šlokr břír hleštoť i bonij timém. Cetánipl gliněz ně di. Tišli dědi. Děž vý mipaštpěm. Mes a nivi voblu i čly diský k luď. Tléfá uškožušká zy syboz, osuž glimrougléniř. V tkůhřaškediš ropýď a tisk. Distu s niš pizlifodě, těž děniš, bloutka šlour ni nětě hleti a řoh. Návrá diš děš?