Uwielbiam mieć proste, gładkie włosy, które wyglądają zdrowo i jakbym dopiero wyszła od fryzjera. Tak właśnie wyglądają moje włosy dzięki prostownicy do włosów. Naprawdę teraz Zawsze priorytetem dla mnie jest zdrowie i kondycja moich włosów i dzięki teraźniejszej technologii można mieć włosy pięknie i zdrowe, ponieważ nowe powłoki prostownicy nie niszczą tak włosów. Nie bójmy się w takim razie używać prostownicy, ale pamiętajmy o tym, by włosy prostować zaraz po umyciu i wysuszeniu.

wkobiecymswiecie • One year ago

Chcesz by Twoje włosy rosły jak szalone? Nic prostszego! Przedstawię Wam szybki, prosty przepis na maseczkę z kawy na porost włosów. Zaczynamy? Produkty: 2 łyżki ulubionej odżywki (najlepsza będzie ta do spłukiwania) 2łyzki kawy sypane 1łyzeczka olejku rycynowego 2łyzki miodu Przygotowanie: Kawę parzymy i zostawiamy do ostygnięcia. Do zimnej juz kawy dodajemy resztę składników i mieszamy. Całość nakładamy na włosy i zakładamy foliowy czepek. Na czepek nakładamy ręcznik. Maskę trzymamy 30 minut na włosach, a następnie dokładnie myjemy włosy. Taką maskę nakładamy raz w tygodniu.

wkobiecymswiecie • One year ago

Lato w pełni, słońce, woda morska, warunki atmosferyczne nie wpływają dobrze na nasze włos, dlatego musimy chronić je odpowiednimi preparatami, których jest oczywiście dość dużo na rynku, np: mgiełki do włosów, lotiony, szampony. Kiedy wrócimy do domu, umyjmy dokładnie włosy by pozbyć się produktów, które wczesniej zostały zaaplikowane. Ważne jest też, by chronić włosy pod kapeluszem, bądź chustką. Najlepszym rozwiązaniem jest upiąć włosy wysoko w koczek i schować pod nakryciem głowy. Można też założyć czapek podczas kąpieli morskiej. Najważniejsze by nasze włosy były chronione, bo już każdemu wiadomo, ze lepiej zapobiegać...?

wkobiecymswiecie • One year ago

Blog zainspirowany kobietami. Makijaż, kosmetyki, fryzury, oraz moda. Wszystko w jednym miejscu, to wszystko z myślą o Was kobiety? Znajdziecie tu porady, rady i inspiracje. Zapraszam do czytania i dyskusji w komentarzach ?

wkobiecymswiecie • One year ago