Skip To Content

BuzzFeed Community is a hub for BuzzFeeders to create awesome quizzes and posts that people love. Make your own, or browse what other people are making.

Make your own post!

Smak Zdrowia

Nareszcie jestem w posiadaniu nowej książki Agnieszki Maciąg. Uwielbiam jej pozytywne i dodające energii wpisy na social media, dlatego postanowiłam zainwestować w jej książkę. To jest to! Książką" Smak zdrowia", mieści w sobie mnóstwo ciekawych przepisów na zdrowe dania, przekąski imię są to wcale skomplikowane i czasochłonne przepisy. Nie mogę się już doczekać kiedy zacznę z książki korzystać ( natłok obowiązków mi na te chwilę na to nie pozwala), ale myślę, ze w ten weekend uda się coś wyczarować.

oksanass 2 years ago

Minimalizm Kosmetyczny

Mój codzienny makijaż nie wymaga wielu kosmetyków, bo tak dosłownie trzech. Krem, krem BB i tusz do rzęs, To mój dzienny makijaż i naprawdę z kolorówki nie mm nic innego. Mój poranny rytuał, to pięciominutowy make up. Zawsze większą uwagę przykładam do pielęgnacji i w tej sferze mam więcej produktów, bo dobrze oczyszczona cera i nawilżona, to podstawa. Jak to u Was wygląda?

oksanass 2 years ago

Henna

Odkąd pamiętam moje rzęsy i brwi sa jasne, co mnie bardzo irytuje. Z lekką zazdrością patrzę na dziewczyny, które maja długie, gęste i czarne rzęsy. Stosunkowo niedawno przyjaciółka namówiła mnie żebym poszła do kosmetyczki na hennę. Umówiłam się na drugi dzień i z gabinetu wyszłam tak zadowolona, że nawet nie umiecie sobie tego wyobrazić. Moja koleżanka hennę robi sobie sama w domu i poproszę by mnie tego nauczyła, bo to wcale nie jest takie trudne. Trzeba tylko nabrać wprawy. Pewnie jestem ostatnią osobą, która nie robiła henny:-)

oksanass 2 years ago

Zapraszam

Witam wszystkich na moim blogu. Zapraszam do zaglądania i czytania, bo na pewno każdy znajdzie tu cos dla siebie. Pisać będę o wszystkim, począwszy od herbaty, a kończąc na muzyce relaksacyjniej i podróżach. Zapraszam do komentowania moich wpisów. Pozdrawiam Oksana

oksanass 2 years ago