back to top
Community

Poznaj Jōninów Z Naruto Online

Naruto Online jest ekscytującą grą online osadzoną w świecie Naruto. W dodatku sama gra nie wymaga wielu pieniędzy i pozwala na naprawdę wartościową i ciekawą rozgrywkę.

Posted on
Najciekawszych ninja z Naruto nie jest wcale łatwo otrzymać, jednak klucz jest w wytrwałości. Mając dwóch potężnych ninja można naprawdę pozamiatać każdą bitwę!W Konoha zamieszkiwało kilku wyjątkowych Jōninów, pamiętacie ich?Namiashi RaidoMimo młodego wieku Namiashi Raido jest bardzo odpowiedzialnym wojownikiem ninja. Jako niezwykle skromna osoba, zyskał zaufanie Hokage. Jest utalentowanym skrytobójcą, świetnie posługuje się ostrzami i truciznami, w akcji zawsze z Yamashirą Aoba i Genmą Shiranui; razem, jak sami mówili: „nikt nie mógł ich powstrzymać”.Yamashiro AobaPotrafi czytać wspomnienia innych oraz przywoływać wrony. Świetnie posługuje się genjutsu, posiada bystry umysł i świetną percepcję, co zostało dostrzeżone również przez Piątego Hokage.EbisuEbisu specjalny jōnin z Konohagakure. Specjalizuje się w szkoleniu utalentowanych dziecie elitarnych shinobi w gry online MMORPG. Ebisu uczył Konohamaru, Moegi i Udona. Pewnego razu Ebisu zganił wnuka Trzeciego Hokage za jego niezadowolenie z powodu niskiej rangi wykonywanych przez nich zadań oraz próbował przeprosić Tsunade za niedozwolone zachowanie swojego ucznia.Gekkō HayateNie wygląda na zbyt zdrowego, jego oczy wskazują na brak snu. Jako Egzaminator Egzaminu na Chūnina sędziował walki oraz decydował kto awansował do następnego etapu. Po zakończonych rozgrywkach w Wieży, Hayate podsłuchał rozmowę między Bakim a Kabuto o zaatakowaniu i przejęciu Konohy przez Sunagakure a także Otogakure, za co został zgładzony.Anko MitarashiSpecjalizuje się w korzystaniu z ninjutsu Orochimaru, na jego ciele znajduje się pieczęć nieba Orochimaru.Genma ShiranuiCichy i małomówny, w trakcie egzaminu Chūnin, w chaosie walki po cichu analizował sytuację, aby zmierzyć się z Bakim.Ibiki MorinoJego twarz pokryta jest bliznami pozostawionymi przez przeciwników. Dowódca oddziału wywiadowczego z Konohoy, rozumie i potrafi kontrolować umysły innych. Odznaczył się wieloma zasługami wywiadowczymi na rzecz Konohy.

Najciekawszych ninja z Naruto nie jest wcale łatwo otrzymać, jednak klucz jest w wytrwałości. Mając dwóch potężnych ninja można naprawdę pozamiatać każdą bitwę!

W Konoha zamieszkiwało kilku wyjątkowych Jōninów, pamiętacie ich?

Namiashi Raido

Mimo młodego wieku Namiashi Raido jest bardzo odpowiedzialnym wojownikiem ninja. Jako niezwykle skromna osoba, zyskał zaufanie Hokage. Jest utalentowanym skrytobójcą, świetnie posługuje się ostrzami i truciznami, w akcji zawsze z Yamashirą Aoba i Genmą Shiranui; razem, jak sami mówili: „nikt nie mógł ich powstrzymać”.

Yamashiro Aoba

Potrafi czytać wspomnienia innych oraz przywoływać wrony. Świetnie posługuje się genjutsu, posiada bystry umysł i świetną percepcję, co zostało dostrzeżone również przez Piątego Hokage.

Ebisu

Ebisu specjalny jōnin z Konohagakure. Specjalizuje się w szkoleniu utalentowanych dziecie elitarnych shinobi w gry online MMORPG. Ebisu uczył Konohamaru, Moegi i Udona. Pewnego razu Ebisu zganił wnuka Trzeciego Hokage za jego niezadowolenie z powodu niskiej rangi wykonywanych przez nich zadań oraz próbował przeprosić Tsunade za niedozwolone zachowanie swojego ucznia.

Gekkō Hayate

Nie wygląda na zbyt zdrowego, jego oczy wskazują na brak snu. Jako Egzaminator Egzaminu na Chūnina sędziował walki oraz decydował kto awansował do następnego etapu. Po zakończonych rozgrywkach w Wieży, Hayate podsłuchał rozmowę między Bakim a Kabuto o zaatakowaniu i przejęciu Konohy przez Sunagakure a także Otogakure, za co został zgładzony.

Anko Mitarashi

Specjalizuje się w korzystaniu z ninjutsu Orochimaru, na jego ciele znajduje się pieczęć nieba Orochimaru.

Genma Shiranui

Cichy i małomówny, w trakcie egzaminu Chūnin, w chaosie walki po cichu analizował sytuację, aby zmierzyć się z Bakim.

Ibiki Morino

Jego twarz pokryta jest bliznami pozostawionymi przez przeciwników. Dowódca oddziału wywiadowczego z Konohoy, rozumie i potrafi kontrolować umysły innych. Odznaczył się wieloma zasługami wywiadowczymi na rzecz Konohy.

This post was created by a member of BuzzFeed Community, where anyone can post awesome lists and creations. Learn more or post your buzz!