back to top
Community

Orochimaru Podczas Trzech Wojen Shinobi

Uwielbiam gry z rozmachem, bogatą zawartością i możliwością rozgrywki wraz ze znajomymi. Czasem lubię też prowadzić rozgrywkę w trybie jednoosobowym.

Posted on
Naruto online jest najlepszą grą online z serii Naruto Online, posiada bogatą rozgrywkę, urzekającą grafikę i wciągającą historię.Orochimaru jest jednym z najbardziej znanych ninja Konohagakure: legendarny Sannin, który uciekł z wioski w celu realizacji własnych egoistycznych pragnień, takich jak nauka wszystkich technik, po ucieczce założył Otogakure w Kraju Dźwięku i został jej liderem oraz dążył do zniszczenia Konohy. Był uczniem Trzeciego Hokage Hiruzena Sarutobiego. Był głównym antagonistą przez większość Części I serii i również jednym z głównych antagonistów w Części II. W połowie II Części został pokonany i zapieczętowany przez Sasuke Uchihe, potem został jednak uwolniony w czasie Czwartej Światowej Wojny Shinobi.Podążając za jego zwycięstwem nad Kabuto i ponownym spotkaniu z Suigetsu Hōzukim i Jūgo, Sasuke wskrzesza Orochimaru przez wyciągnięcie jego świadomości z przeklętej pieczęci Anko i połączeniu jej z częścią ciała Kabuto do Naruto MMORPG PL. Pomimo obawy Suigetsu, że Orochimaru może spróbować przejąć ciało Sasuke i wziąć udział w wojnie, by zniszczyć Konohę, Orochimaru deklaruje, że nie weźmie udziału w wojnie Tobiego jak również zwraca uwagę na fakt, że brakuje mu sił w próbie ukradnięcia ciała Sasuke. Jednakże zgadza się, by zabrać Sasuke do osoby, która wie wszystko, zauważając w nim zmianę. Po rozmowie ze wszyskimi hokage Orochimaru postanawia pomóc Sasuke i udaje się razem z nim aby zakończyć wojnę. Razem z Karin i Suigetsu wyleczył Tsunade, która zaakceptowała jego zmianę.

Naruto online jest najlepszą grą online z serii Naruto Online, posiada bogatą rozgrywkę, urzekającą grafikę i wciągającą historię.

Orochimaru jest jednym z najbardziej znanych ninja Konohagakure: legendarny Sannin, który uciekł z wioski w celu realizacji własnych egoistycznych pragnień, takich jak nauka wszystkich technik, po ucieczce założył Otogakure w Kraju Dźwięku i został jej liderem oraz dążył do zniszczenia Konohy. Był uczniem Trzeciego Hokage Hiruzena Sarutobiego. Był głównym antagonistą przez większość Części I serii i również jednym z głównych antagonistów w Części II. W połowie II Części został pokonany i zapieczętowany przez Sasuke Uchihe, potem został jednak uwolniony w czasie Czwartej Światowej Wojny Shinobi.

Podążając za jego zwycięstwem nad Kabuto i ponownym spotkaniu z Suigetsu Hōzukim i Jūgo, Sasuke wskrzesza Orochimaru przez wyciągnięcie jego świadomości z przeklętej pieczęci Anko i połączeniu jej z częścią ciała Kabuto do Naruto MMORPG PL. Pomimo obawy Suigetsu, że Orochimaru może spróbować przejąć ciało Sasuke i wziąć udział w wojnie, by zniszczyć Konohę, Orochimaru deklaruje, że nie weźmie udziału w wojnie Tobiego jak również zwraca uwagę na fakt, że brakuje mu sił w próbie ukradnięcia ciała Sasuke. Jednakże zgadza się, by zabrać Sasuke do osoby, która wie wszystko, zauważając w nim zmianę. Po rozmowie ze wszyskimi hokage Orochimaru postanawia pomóc Sasuke i udaje się razem z nim aby zakończyć wojnę. Razem z Karin i Suigetsu wyleczył Tsunade, która zaakceptowała jego zmianę.

This post was created by a member of BuzzFeed Community, where anyone can post awesome lists and creations. Learn more or post your buzz!