Skip To Content

BuzzFeed Community is a hub for BuzzFeeders to create awesome quizzes and posts that people love. Make your own, or browse what other people are making.

Make your own post!

Połóg I Jego Ciemne Strony

Wszedzie mówi sie o porodzie, karmieniu, bliskości z maluchem oraz innych takich. Jednak jakoś nikt nie wspomina o połogu, który jest chyba tematem tabu...a to prawdziwa jazda bez trzymanki. Burza hormonów i wahania nastrojów, które wywołują nawet płacz przy składaniu prania... Połóg to czas kiedy nasz organizm próbuje pozbierać sie po wysiłku jakim było sprowadzenie dziecka na ten świat. Wszystko nas jeszcze boli, a tu trzeba zająć sie małym człowiekiem, którego jeszcze do końca nie rozumiemy.

teklamowska 10 months ago

Prezent Dla Babci I Dziadka

Tak grudzień, zresztą styczeń również to czas prezentów dla dziadków. Zazwyczaj jednak wiąże sie to gorączkowym poszukiwaniem chociażby inspiracji w tej kwestii. Postaram sie troche pomóc.

teklamowska 11 months ago

Nauka Nocnikowania

temat równie ciężki jak inne dotyczące wychowywania dziecka

teklamowska 12 months ago

Usypianie

Czasem to bardzo ciężki temat, zależy jaki nam się egzemplarz trafi. Dzieciaki to mali ludzie, więc może mieć tryb sowy lub porannego ptaszka, tak jak my.

teklamowska One year ago

Karmienie Piersią

Swego czasu temat mocno wałkowany w kwestii publicznego karmienia

teklamowska 2 years ago

Sposoby Walki Z Wysoką Temperaturą U Dziecka

domowe zabiegi, by obniżyć gorączkę

teklamowska 2 years ago

Witaj

Dokładnie w tym miejscu popiszę sobie troszku w temacie dzieciaków. Może to będzie przydatne, każdy przecież kiedyś był/będzie młodą, świeżo upieczoną matką/ojcem.

teklamowska 2 years ago