Skip To Content

BuzzFeed Community is a hub for BuzzFeeders to create awesome quizzes and posts that people love. Make your own, or browse what other people are making.

Make your own post!

Sok odtruwający

Pokrzywa to roślina bardzo dobrze wszystkim znana. Liście używamy do napadów, ale także możemy zrobić sok z pokrzywy, który oczyści i odtruje nasz organizm. Sok z pokrzywy także idealnie wpływa na kondycję naszej skóry, włosów i paznokci. Kiedyś pokrzywa była używana także do odtruwania ducha, jak i do tworzenia włókna. Teraz pokrzywa jest także dostępna w tabletkach, ale my sie dzis skupimy na soku z pokrzywy, który możemy wykonać samodzielnie w domu przy pomocy wyciskarki. Pokrzywę najlepiej zbierać na początku maja. Pokrzywę dokładnie myjemy i wyciskamy w wyciskarce. Pijemy łyżeczkę dziennie takiego soku. Gwarantuję poprawę samopoczucia i zdrowia.

sokowefantazje 2 years ago

Przepis Na Zdrowy Sok Z Buraka W Roli Głównej

Sok z buraka nie każdemu smakuje, ale w połączeniu z jabłkiem i marchewka jest naprawdę dobry, a do tego bardzo zdrowy. Buraki zawierają Witaminy A, C, B1, B2, B3,B4, B5, B6 i B12. Buraki obniżają wysokie ciśnienie krwi i pomagają w walce z anemią. Warto pić sok z buraka i właśnie dlatego dziś przepis na sok z burakiem w roli głównej. Potrzebujemy: Jednego buraka, jedno duże jabłko i dwie mniejsze marchewki. Wszystko myjemy, a następnie kroimy na mniejsze części. Wszystko wyciskamy w wyciskarce. Taki sok należy wypić od razu po przyrządzeniu. Smacznego.

sokowefantazje 2 years ago

Zdrowie To Podstawa

Sok świeżo wyciskany, to idealny olej napędowy dla naszego organizmu. Zdrowie, to priorytet, wiec musimy codziennie dostarczać zdrowe paliwo do naszego ciała. Znajdziecie tu inspiracje na zdrowe soki. Zapraszam

sokowefantazje 2 years ago