back to top
Community

Siedmiu Wielkich Sensei Naruto Online

W Naruto Online grałem przez długi czas. W grze można bierać wielu ulubionych ninja znanych z Naruto gra.

Posted on
Co więcej rozgrywka w grze nie pozwoli się nudzić, zebranych ninja można ustawiać dowolnie w szyku, testować strategie walki oraz próbować swoich sił w kampaniach fabularnych i.IrukaMistrz adeptów ninja w Konoha. Potężny Chūnin. Pierwszy nauczyciel Naruto, wspierający go wiele razy. Gdyby nie Iruka, to kto wie? Naruto PL mógłby stać się taki jak Gaara.KakashiElitarny Jōnin Kraju Ognia. Syn Czwartego Hokage Minato Namikaze, sensei Naruto Uzumaki, Sasuke Uchiha i Sakury. Haruno. Jako urodzony talent już w wieku 12 lat stał się jōninen.EbisuSpecjalny jōnin z Konohagakure. Specjalizuje się w szkoleniu dzieci, które wykazują predyspozycje do zostania elitarnymi shinobi.Wydaje się być surowym i idealnym trenerem, poważnym i niezwykle spiętym, jednak tak naprawdę jest to straszny zboczeniec, zawsze dający się nabrać na Oiroke no Justu. Podczas Inwazji Paina na Konohę okazał się być oddany w stosunku do swojej wioski i swoich uczniów.JiraiyaJiraiya był, wraz z Tsunade i Orochimaru, jednym z legendarnych Sanninów z Konohagakure, który został wyszkolony przez Trzeciego Hokage. Określał się mianem super-zboczeńca, a także był pisarzem i autorem popularnej serii książek dla dorosłych Icha Icha. Był znany również jako Ropuszy Mędrzec, z powodu jego popisowego przywołania ropuch i statusu mędrca. YamatoYamato jest członkiem ANBU z Konohagakure. Z powodu jego Uwolnienia Drewna został przydzielony do Drużyny Kakashiego jako tymczasowy zastępca Kakashiego. Choć Kakashi powraca do drużyny, Yamato pozostaje by zapewnić pomoc gdy będzie potrzebna. "Yamato" to kryptonim nadany mu na czas dołączenia do zespołu Kakashiego; jego prawdziwe imię jest nieznane. Killer BKiller B to shinobi z Kumogakure i jinchūriki Ośmioogoniastego . Jest nauczycielem Drużyny Samui i służy jako opiekun miasta. Jak zostało zasugerowane, pochodzi z klanu Yotsuki. Jest również młodszym przyrodnim bratem Czwartego Raikage.

Co więcej rozgrywka w grze nie pozwoli się nudzić, zebranych ninja można ustawiać dowolnie w szyku, testować strategie walki oraz próbować swoich sił w kampaniach fabularnych i.

Iruka

Mistrz adeptów ninja w Konoha. Potężny Chūnin. Pierwszy nauczyciel Naruto, wspierający go wiele razy. Gdyby nie Iruka, to kto wie? Naruto PL mógłby stać się taki jak Gaara.

Kakashi

Elitarny Jōnin Kraju Ognia. Syn Czwartego Hokage Minato Namikaze, sensei Naruto Uzumaki, Sasuke Uchiha i Sakury. Haruno. Jako urodzony talent już w wieku 12 lat stał się jōninen.

Ebisu

Specjalny jōnin z Konohagakure. Specjalizuje się w szkoleniu dzieci, które wykazują predyspozycje do zostania elitarnymi shinobi.Wydaje się być surowym i idealnym trenerem, poważnym i niezwykle spiętym, jednak tak naprawdę jest to straszny zboczeniec, zawsze dający się nabrać na Oiroke no Justu. Podczas Inwazji Paina na Konohę okazał się być oddany w stosunku do swojej wioski i swoich uczniów.

Jiraiya

Jiraiya był, wraz z Tsunade i Orochimaru, jednym z legendarnych Sanninów z Konohagakure, który został wyszkolony przez Trzeciego Hokage. Określał się mianem super-zboczeńca, a także był pisarzem i autorem popularnej serii książek dla dorosłych Icha Icha. Był znany również jako Ropuszy Mędrzec, z powodu jego popisowego przywołania ropuch i statusu mędrca.

Yamato

Yamato jest członkiem ANBU z Konohagakure. Z powodu jego Uwolnienia Drewna został przydzielony do Drużyny Kakashiego jako tymczasowy zastępca Kakashiego. Choć Kakashi powraca do drużyny, Yamato pozostaje by zapewnić pomoc gdy będzie potrzebna. "Yamato" to kryptonim nadany mu na czas dołączenia do zespołu Kakashiego; jego prawdziwe imię jest nieznane.

Killer B

Killer B to shinobi z Kumogakure i jinchūriki Ośmioogoniastego . Jest nauczycielem Drużyny Samui i służy jako opiekun miasta. Jak zostało zasugerowane, pochodzi z klanu Yotsuki. Jest również młodszym przyrodnim bratem Czwartego Raikage.

This post was created by a member of BuzzFeed Community, where anyone can post awesome lists and creations. Learn more or post your buzz!