back to top
Community

Ninja Będący W Stanie Walczyć Z Ogoniastymi Bestiami

Grałem ostatnio w Naruto Online. Rozgrywka w grze skupiona jest wokół strategi i rozwoju postaci. W grze nie chodzi jedynie o statystyki mocy i atrybutów, ale również o taktykę i ułożenie postaci w szyku, dobór przywołanej bestii etc.

Posted on
Żeby osiągnąć coś w grze, naprawdę trzeba się wysilić. Ogoniaste bestie (Bijū) to dziewięć ogromnych potworów w serii Naruto. Różnią się one ilością ogonów, które posiadają w liczbie od jednego do dziewięciu. Ogoniaste bestie to żyjące formy czakry, określane czasami jako Potwory z Czakry. Posiadają ogromne rezerwy szczególnie silnej czakry znacznie przewyższając większość ninja. Czakra ogoniastych bestii jest w koloru czerwonego.Mają również umiejętność telepatycznego komunikowania się ze sobą i swoimi jinchūriki i posiadają kilka poziomów świadomości w MMORPG Gra. Istnieje początkowy poziom, gdzie bestia może pojawić się otoczeniu z pozoru ograniczonym w pewien sposób przez jakiekolwiek fūinjutsu, którym je zapieczętowano.Drugi poziom jest tam gdzie wszystkie ogoniaste bestie mogą się zebrać, wolne od jakichkolwiek ograniczeń i komunikować się ze sobą. Jinchūriki również są w stanie tam wejść, ale w tym celu, muszą być całkowicie połączeni z ich ogoniastą bestią. Ogoniaste bestie są w stanie swobodnie przekazywać swoją czakrę komu zechcą i jak zauważył Kurama, dla nich jest to mniej skomplikowany proces niż dla ludzi.

Żeby osiągnąć coś w grze, naprawdę trzeba się wysilić.

Ogoniaste bestie (Bijū) to dziewięć ogromnych potworów w serii Naruto. Różnią się one ilością ogonów, które posiadają w liczbie od jednego do dziewięciu. Ogoniaste bestie to żyjące formy czakry, określane czasami jako Potwory z Czakry. Posiadają ogromne rezerwy szczególnie silnej czakry znacznie przewyższając większość ninja. Czakra ogoniastych bestii jest w koloru czerwonego.

Mają również umiejętność telepatycznego komunikowania się ze sobą i swoimi jinchūriki i posiadają kilka poziomów świadomości w MMORPG Gra. Istnieje początkowy poziom, gdzie bestia może pojawić się otoczeniu z pozoru ograniczonym w pewien sposób przez jakiekolwiek fūinjutsu, którym je zapieczętowano.Drugi poziom jest tam gdzie wszystkie ogoniaste bestie mogą się zebrać, wolne od jakichkolwiek ograniczeń i komunikować się ze sobą. Jinchūriki również są w stanie tam wejść, ale w tym celu, muszą być całkowicie połączeni z ich ogoniastą bestią. Ogoniaste bestie są w stanie swobodnie przekazywać swoją czakrę komu zechcą i jak zauważył Kurama, dla nich jest to mniej skomplikowany proces niż dla ludzi.

This post was created by a member of BuzzFeed Community, where anyone can post awesome lists and creations. Learn more or post your buzz!