back to top
Community

Najbardziej Zjawiskowe Cztery Bitwy W Naruto

Grałem w wiele gier o tematyce Naruto, jedną z nich jest Naruto Online. Gra polega na zbieraniu kart ninja, ten element gry jest zresztą moim ulubionym. Zebrałem już ponad 50 kart ninja z Naruto Online.

Posted on
Zostało jeszcze wiele postaci, które zreszta cały czas są uaktualniane, więc jest nad czym pracować dalej!Gai, który otworzył Osiem wewnętrznych bram oraz Madara, który zdobył Sześć Ścieżek; to byli jedni najpotężniejszych ninja w świecie shinobi. Madara w tym czasie był niezwyciężony, Naruto i Sasuke nie wiedzieli co począć. Bezsilni był równieżHopkage i Kakashi; pewne było już to, że walka jest przegrana. Wtedy jednak na nogi stanął Gai, i pokonał Madarę. Intencje Gaia były jasne, poświęcić chciał swoje życie dla pokonania Madary. Niestety nie udało mu się tego uczynić.Pojedynek w Dolinie Końca pomiędzy Naruto i Sasuke był ostatnim z pojedynków serii. Zaraz po założeniu osady Konoha, Pierwszy Hokage i Madara byli najpotężniejszymi wojownikami, a ich ostateczny pojedynek wielkim pokazem siły. Jest to również punkt początkowy całej historii. Pojedynek ten wpłynął również na wszystkie kolejne pokolenia wojowników.Wiele osób nie zwróciło większej uwagi na pojedynek Madary z Ogoniastym. Jest to pod wieloma względami wyjątkowa bitwa. Madara swoimi własnymi siłami zmusił do poddania się siły ogoniastych bestii. Bestie ogoniaste są największą istniejącą w świecie shoinobi siłą, z tego powodu Pierwszy Hokage podzielił je na różne wioski tak, aby zrównoważyć siły. Organizacja Akatsuki za cel brała schwytanie bestii i ujarzmienie ich mocy; nie powiodło im się to jednak. Po wskrzeszeniu Madary, oślepł on. Słabszy był jedynie od zjednoczonej siły dziewięciu ogoniastych bestii!

Zostało jeszcze wiele postaci, które zreszta cały czas są uaktualniane, więc jest nad czym pracować dalej!

Gai, który otworzył Osiem wewnętrznych bram oraz Madara, który zdobył Sześć Ścieżek; to byli jedni najpotężniejszych ninja w świecie shinobi. Madara w tym czasie był niezwyciężony, Naruto i Sasuke nie wiedzieli co począć. Bezsilni był równieżHopkage i Kakashi; pewne było już to, że walka jest przegrana. Wtedy jednak na nogi stanął Gai, i pokonał Madarę. Intencje Gaia były jasne, poświęcić chciał swoje życie dla pokonania Madary. Niestety nie udało mu się tego uczynić.

Pojedynek w Dolinie Końca pomiędzy Naruto i Sasuke był ostatnim z pojedynków serii.

Zaraz po założeniu osady Konoha, Pierwszy Hokage i Madara byli najpotężniejszymi wojownikami, a ich ostateczny pojedynek wielkim pokazem siły. Jest to również punkt początkowy całej historii. Pojedynek ten wpłynął również na wszystkie kolejne pokolenia wojowników.

Wiele osób nie zwróciło większej uwagi na pojedynek Madary z Ogoniastym. Jest to pod wieloma względami wyjątkowa bitwa. Madara swoimi własnymi siłami zmusił do poddania się siły ogoniastych bestii. Bestie ogoniaste są największą istniejącą w świecie shoinobi siłą, z tego powodu Pierwszy Hokage podzielił je na różne wioski tak, aby zrównoważyć siły. Organizacja Akatsuki za cel brała schwytanie bestii i ujarzmienie ich mocy; nie powiodło im się to jednak. Po wskrzeszeniu Madary, oślepł on. Słabszy był jedynie od zjednoczonej siły dziewięciu ogoniastych bestii!

This post was created by a member of BuzzFeed Community, where anyone can post awesome lists and creations. Learn more or post your buzz!