back to top
Community

Najbardziej Szanowani Ojcowie W Naruto Online

Anime Naruto, to wspaniała i poruszająca historia o bohaterstwie, dorastaniu i niezłomności. Gram teraz w grę opartą na niej pt.

Posted on

Naruto Online - dotychczas jest to moja ulubiona z gier online mmorpg, przywołuje wiele elementów, które pamiętam z anime i właśnie za to ją lubię.

Naruto to nie tylko zacięta walka, ale również poruszająca historia. W anime poznać można było losy wielu znakomitych ojców oraz ich synów.

Shikaku i Shikamaru

Obydwaj bardzo powściągliwi, jednak pełni wzajemnego zaufania. Shikaku dawał wiele wskazówek swojemu synowi również przed swoim odejściem. Był to wyraz jego miłości, jako że nie potrafił jej ukazać w inny sposób.

Sakumo Hatake i Kakashi

Sakumo Hatake popełnił samobójstwo w okresie młodości Kakashiego. Wiele osób uznało ten czyn za brak odpowiedzialności, jednak Biały Kieł Konohy był już prawie martwy. Prosił również o wybaczenie swojego syna w każdej możliwej sytuacji oraz obdarza go wskazówkami, czyż nie jest to prawdziwa ojcowska miłość?

Czwarty i Naruto

Również Czwarty, który chciał, jego syn Naruto PL został zbawcą Konohy, czuł wielki żal do samego siebie o to, że pozwolił cierpieć swojemu synowi okrutne dzieciństwo.

Kosuke i Gai

Kosuke Maruboshi zwany również Wiecznym Geninem, pomimo fakty bycia wyśmiewanym przez resztę wioski, pokazał synowi czym jest młodość i wytrwałość. Koniec końców poświecił swoje życie za syna.

Mędrzec Sześciu Ścieżek i Asura i Indora

Mędrzec Sześciu Ścieżek mimo wybawienia świata nie był najlepszym ojcem. Mimo dostrzeżenia niedoskonałości swoich synów, nie pomógł im ich rozwiązać.

This post was created by a member of BuzzFeed Community, where anyone can post awesome lists and creations. Learn more or post your buzz!

Every. Tasty. Video. EVER. The new Tasty app is here!

Dismiss