back to top

We’ve updated our privacy notice and cookie policy. Learn more about cookies, including how to disable them, and find out how we collect your personal data and what we use it for.

Community

Najbardziej Szanowani Ojcowie W Naruto Online

Anime Naruto, to wspaniała i poruszająca historia o bohaterstwie, dorastaniu i niezłomności. Gram teraz w grę opartą na niej pt.

Posted on

Naruto Online - dotychczas jest to moja ulubiona z gier online mmorpg, przywołuje wiele elementów, które pamiętam z anime i właśnie za to ją lubię.

Naruto to nie tylko zacięta walka, ale również poruszająca historia. W anime poznać można było losy wielu znakomitych ojców oraz ich synów.

Shikaku i Shikamaru

Obydwaj bardzo powściągliwi, jednak pełni wzajemnego zaufania. Shikaku dawał wiele wskazówek swojemu synowi również przed swoim odejściem. Był to wyraz jego miłości, jako że nie potrafił jej ukazać w inny sposób.

Sakumo Hatake i Kakashi

Sakumo Hatake popełnił samobójstwo w okresie młodości Kakashiego. Wiele osób uznało ten czyn za brak odpowiedzialności, jednak Biały Kieł Konohy był już prawie martwy. Prosił również o wybaczenie swojego syna w każdej możliwej sytuacji oraz obdarza go wskazówkami, czyż nie jest to prawdziwa ojcowska miłość?

Czwarty i Naruto

Również Czwarty, który chciał, jego syn Naruto PL został zbawcą Konohy, czuł wielki żal do samego siebie o to, że pozwolił cierpieć swojemu synowi okrutne dzieciństwo.

Kosuke i Gai

Kosuke Maruboshi zwany również Wiecznym Geninem, pomimo fakty bycia wyśmiewanym przez resztę wioski, pokazał synowi czym jest młodość i wytrwałość. Koniec końców poświecił swoje życie za syna.

Mędrzec Sześciu Ścieżek i Asura i Indora

Mędrzec Sześciu Ścieżek mimo wybawienia świata nie był najlepszym ojcem. Mimo dostrzeżenia niedoskonałości swoich synów, nie pomógł im ich rozwiązać.

This post was created by a member of BuzzFeed Community, where anyone can post awesome lists and creations. Learn more or post your buzz!