back to top
Community

Miłość Pomiędzy Krajami W Naruto Online

Naruto zostało już zakończone, chociaż uwielbiałem to anime, to muszę powiedzieć, że jego końcówka trochę mnie zawiodła.

Posted on
W tej chwili dostęp[na jest gra pod nazwą Naruto Online, gra pozwala przywołać wszystkie wspomnienia z klasycznego anime.Więszkość historii miłosnych Naruto rozgrywa się w jednej z wiosce. Jest jednak kilka postaci, które wpadły w sidła miłości z osobą z innego kraju. Kilka z takich związków zakończyło się małżeństwem!Pierwszy Hokage - Hashirama Senju i Mito UzumakiHashirama Senju z wioski Konoha i Mito Uzumaki z wioski Uzushio. Hashirama z pewnością skryty i opanowany, jednak lubiący chihotać pod nosem wojownik ninja. Z pewnością obawia się swojej żony.Czwarty Hokage Minato Namikaze i Kushina UchihaPo raz kolejny ninja z Konohy i Uzushio w gry Naruto. Kushina była bardzo wybuchową i impulsywną „chłopczycą”. Minato ciepłym i dobrotliwym człowiekiem, który często starał się uspokajać jej zapał.Shikamaru Nara z Konohy i Temari z SunyShikamaru był osobą nieznoszącą problemów, Temari silną ninja. Shikamaru z pewnościa bał się swojej partnerki. W klanie Nara od pokoleń rządziły kobiety, Shikamaru podtrzymał tę tendencję wiążąc się z dość władczą osobowością.Chōji Akimichi i Karui Chōji jest osobą, której do szczęścia wystarczy pełny żołądek. Karui była bardzo prostolinijna i często ustawiała mężczyzn wokół siebie. W domu Chōji również znał swoje miejsce!

W tej chwili dostęp[na jest gra pod nazwą Naruto Online, gra pozwala przywołać wszystkie wspomnienia z klasycznego anime.

Więszkość historii miłosnych Naruto rozgrywa się w jednej z wiosce. Jest jednak kilka postaci, które wpadły w sidła miłości z osobą z innego kraju. Kilka z takich związków zakończyło się małżeństwem!

Pierwszy Hokage - Hashirama Senju i Mito Uzumaki

Hashirama Senju z wioski Konoha i Mito Uzumaki z wioski Uzushio. Hashirama z pewnością skryty i opanowany, jednak lubiący chihotać pod nosem wojownik ninja. Z pewnością obawia się swojej żony.

Czwarty Hokage Minato Namikaze i Kushina Uchiha

Po raz kolejny ninja z Konohy i Uzushio w gry Naruto. Kushina była bardzo wybuchową i impulsywną „chłopczycą”. Minato ciepłym i dobrotliwym człowiekiem, który często starał się uspokajać jej zapał.

Shikamaru Nara z Konohy i Temari z Suny

Shikamaru był osobą nieznoszącą problemów, Temari silną ninja. Shikamaru z pewnościa bał się swojej partnerki. W klanie Nara od pokoleń rządziły kobiety, Shikamaru podtrzymał tę tendencję wiążąc się z dość władczą osobowością.

Chōji Akimichi i Karui

Chōji jest osobą, której do szczęścia wystarczy pełny żołądek. Karui była bardzo prostolinijna i często ustawiała mężczyzn wokół siebie. W domu Chōji również znał swoje miejsce!

This post was created by a member of BuzzFeed Community, where anyone can post awesome lists and creations. Learn more or post your buzz!